Přiznej anonymně!
0
0
Chtēl bych hodnē moc ošoustat dvē parádní nadrženy kočky z Brna, tak se ozvēte!
0
0
0
Když jsem byla malá,tak sem toužila po sexu s Karlem Gottem,teď už je mi 15let a furt mě to nepřešlo.
0
0
0
Když už se na mě usměje štěstí a najdu si holku,končí to friendzonem.. Jsem milej,vnímavej a dělal bych pro ní první poslední.. Potom co mi napíše jaká chce zůstat kamarádka se mi už neozve.
0
0
0
Nesnáším 1D a JB. Miluju trance, hokej a sex v autě!!!
0
0
0
nesnášim chuť spermatu a řekla jsem že už to v životě nepolknu, přesto si myslím že až budu zase někomu kouřit tak to polknu..
0
0
0
Pokaždý co se líbám s nějakým hezkým klukem si večer pak nečistim zuby. Je to nějaká úchylka, dělám to už nevědomky!
0
1
0
Myslím, že by bylo zábavné, kdyby se ukázalo, že deklarovaná anonymita v souvislosti s přiznáními je naprostá fikce a že všichni viníci budou potrestáni. :)
0
0
0
Spal jsem se třema holkama, bylo to fajn, vše mi fungovalo tak, jak mělo. Řešil jsem problém, jak se neudělat moc rychle a vydržet co nejdýl. Je to půl roku, co jsem s žádnou nespal a začal mít chutě na mého nejlepšího kamaráda, prostě bych ho nejradši ošukal. Nevím, proč to tak sakra mám a vůbec se mi to nelíbí. Je mi 17.
0
1
0
Vzrušuje mě představa že svého přítele něčím omráčím a pak si s ním hraju
0
0
0
Vladano, jsi píča a doufám, že ti to karma vrátí #peace✌
0
0
0
tv diky b?eh bush fuj s v?? jej dv jedinec tedy r?stovch tden kraj its bz fh hu is krm kraj kredit hrn?? basic jedu kraj basic basic hrob hrdiny v?dci kreseb led jed k?e? ji? hry web kid kol kola give me to curych j
0
0
0
Líbí se mi pohlední chlapi v montérkách. Jsou více přitažlivý než kravaťáci..
0
3
0
Pred 3 rokmi sme písali zápočtovú písomku s mech. a vyučujúci povedal že si musí odskočiť do kancelárie. Po pol hodine bez vyučujúceho mu jeden spolužiak volal a vyučujúci povedal:"Počkejte ješte chvíli, jsem ješte v Kauflandu na Čepkove.
0
0
0
Neholim se v kline.Nedelam to pro to ze sem lina to delat nb ze nechci ale kvuli tomu ze tyden trpim jak pes a sotva chdi fagt me to dost stve:(proto premyslim o brazilske depilaci nb necem takovem.Mate stim nekdo zkusenost?
0
0
0
Nevím proč, ale vždycky když se mám začít učit na nějakou zkoušku nebo test tak mám nutkavou tohou si ho raději honit. Tak si snim chvilku pohraju, pak si ale řeknu že bych se měl učit, ale stejně mi to po chvilce nedá a raději si ho zas honím. Takhle to pak jde celej den a já se nic nenaučím :D
0