Přiznej anonymně!
0
0
Nechapu ty kluky ,co sem do komentaru pisou ,ze holky na ne serou a ze pro ne delaj to nejlepsi a ze je ty holky stejne poslou do hajzlu .... nikdy sem takovyho kluka nevidela ,mozna ve filmu a takovou holku nastesti taky ne -_- bych ji asi musela nafackovat ....
0
0
0
FIM > (UHK - FIM)
0
0
0
Tajně miluji svého vedoucího katedry a mívám o něm erotické sny. Často si krátím chvíle tím, že přemýšlím jak ho nejlépe sbalit.
0
0
0
Děsně mě rajcujou kytaristi! :) ♥
0
0
0
Sem močovod, a teče mi z uší mast, ta co je na chleba, ale to vy neznáte, vy žerete hovna.
0
0
0
Docela přítele zarazilo, když jsem po něj jednou při sexu chtěla, aby mě fackoval.... od té doby to dělá skoro pravidelně.
0
0
0
Prozatím všechny holky o mě řekly, že tak rychle a nádherně je nikdo nikdy neudělal. Problém je v tom, že jsem normálního vzhledu a holky na mne prostě neletí. Byla by pro mě výzva udělat holku, co má špatné zkušenosti s klukama, jenomže ten můj dar od boha ví jenom ty holky, které jsem dělal a dál to nešíří, tajně sním o tom, aby to šířily a já tak mohl udělat to potěšení holkám, které orgasmus od kluka třeba ani nezažily. Váš potencionální ctitel J.S.
0
0
0
Už to bude téměř 6 měsíců co jsem se skvělou holkou, rozumíme si, je krásná, milá a já jsem do ní blázen, ale problém je v tom, že ona nemyslí na sex a možná ho ani nechce. Bojím se, že jí kvůli tomu podvedu, protože mě vážně hučí v kládě a občas se naskytne možnost spát s jinou.. Nechci to udělat, ale mozek říká něco jiného než srdce a jednou se to prostě stane.. V to, že s ní budu v dohledné době spát moc nevěřím a potřeby jsou potřeby.. jestli si to čte, tak se dopředu omlouvám.. Martin V.
0
0
0
Baví mě si povídat s blbými lidmi .. Cítím se pak chytře
0
0
0
Na zkoušce z programování jsem po dvaceti minutách (ze dvou hodin) potichu, byť nepřeslechnutelně, pronesl "Yes!", odevzdal kód a s největší grácií odtamtud odkráčel. Byl jsem úplně v hovnech a nenapsal ani řádek.
0
0
0
nesnáším hry typu LoL DotA WoW
0
0
0
Je lepší MUNI nebo UPOL? P.S.: Nemohl by mi někdo říct, jestli je obor Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury dobrá volba? Děkuji!
0
0
0
Na 4. patře na céčku bydlí prase, který si nemeje ruce, když jde ze záchoda...
0
0
0
chodím čůrat do vany, jsem líná si dojít na záchod
0
0
0
V průběhu studia jsem zjistila, že Robert Holman není americký autor a Filip (Philip) Kotler není Čech.
0