Přiznej anonymně!
1
0
přitahují mě zlobiví kluci.. prostě rebelové :)
0
0
0
Zaměstnanci kolejí by se měli naučit alespoň základy angličtiny. Jejich pokusy o napsání jednoduchého textu jsou směšné. Stačí se porozhlédnout po vybrané koleji.
0
1
0
když si škádlim mého klobásníka tak né u porna ale u videa jak si škádlim klobásníka.. Není nic lepšího :3
1
0
0
Jsem budto divná a nebo nadržená...protože ať mě dělá kluk nebo holka, nikdy nedosáhnu orgasmu..pomáhá jenom porno :DD :3
1
0
0
Tajně miluju svého kamaráda, který je zadaný. Bojím se mu to říct, protože bych ho mohla jako kámoše ztratit.
0
0
0
Existuje někdo v Hradci, kdo sleduje Screen Junkies Movie Fights??
0
0
0
Doufám, že nejsem jediná, která závidí té holce z klipu písničky WHAT DO YOU MEAN .... tak schválně, která z vás by nechtěla být na jejím místě ??
0
21
0
Nemůžu si pomoct ale strašně mě přitahují slovenky... Nejen ze jsou fajn ale stačí jak otevřou papulu a promluví, je to pro mě jak afrodiziakum. Pak už nemyslím na nic jiného než jak ji dostat.
0
0
0
Vlezla jsem svému příteli do mailu a zjistila jsem, že 90% jeho kamarádek, jsou kurvy.. O těch fotkách co mu posílají by asi jejich partneři nechtěli vědět...
0
0
0
Ten pocit dát litr za lístek na hokej a pak jít po první třetině do prdele že mi je zima...
0
0
0
Nikdo mě nikdy v životě na facebooku nešťouchl, cítím se trochu méněcenný, když vidím, že i ti největší looseři mají šťouchnutí od opačného pohlaví.
0
0
0
Mám akné a vadí mi to, pritom dievčatám nie klamú? :)
0
0
0
Milé ČVUTíčko, mám takový problém. Všichni v rodině jsou inženýři, jen já jsem zvrhlík a vystudoval jsem medicínu a fyziku. Teď na mě rodiče tlačí, abych se stal i inženýrem, jinak že mi prý vyhodí moji sbírku céček. Co z kombinovaných oborů na ČVUT je dost náročné na to, aby se mi spolužáci z matfyzu nesmáli?
0
1
1
Stále sním o tom že mi přijde milostný dopis....poštou...
1
0
0
Největší tahák menzy? Polívka!!! škoda že se tak stydim si jít přidat :-D
0