Přiznej anonymně!
57
2
Svoji nynější přítelkyni jsem za dva roky ani jednou nezalhal.
2
0
0
existuje tolik dobrých anime, ale já je nikdy nestihnu shlédnout, naneštěstí existují brzdy jako one piece které mě zdrží tak na měsíc až dva :(
0
0
0
Přiznávám se že bych chtěla mít anorexii, teď mi tu napíšete buď že jsem píča atd nebo pár srdcervoucích příběhů typu měla jsem jí a vyléčila se ale já jí chci chci bejt hubenější než jsem teď
0
0
0
NENÁVIDÍM, když má chlap: triko se zvednutým límečkem, na krku řetízky, prsteny, nosí růžová trika, má přegelované vlasy......hnus. Doufám, že si tohle přečte kluk, který se mi líbí, a přestane nosit ty úchylné trika s límcem a mastit si vlasy. Dost by mi to usnadnil.
0
0
0
Chodim na webku na super chat - CHATRANDOM.COM doporučuju všem :P
0
1
0
Při konferenci na MENDELU jsem poprvé ochutnal jídla o jejihž existenci nemáme tady ve střední Evropě ani ponětí :D
0
0
0
Občas, když mi přítel řekne "miluji tě", tak mu odpovím "Co?" a dělám, jako že jsem neslyšela. Musí mi to tak zopakovat ještě jednou. Těchto 2 slov z jeho úst se nikdy nenabažím :)
0
0
0
Jsem příšerná narcistka, na každém naleštěném povrchu se prohlížím ... :)))
0
0
0
Náš milovaný rektor se dostal do druhého kola volby do Senátu, jestli se dostane, budu se bát o naši vlajku a státní znak :(
0
1
0
Všem známým tvrdím, že je UPOL to nejlepší, co mě mohlo potkat. Ve skutečnosti mě každý den sere, že jsem se nedostal na UK.
0
2
0
Nesnáším tu novou reklamu t-mobilu. Strašně mi vadí jak použili skautský kroj, heslo a prostě všecko okolo skautu. Ještě když najedu na t-zones a vyskočí tam na mě dva debilové ve skautských krojích, a jeden z nich s šátkem vlčat má zvedlé tři prsty místo dvou -_- kdyby to aspoň použili správně...
0
0
0
Vždycky jsem měl za to, že noční recepční je pozice kdy je člověk alespoň několik hodin připraven pro ubytované něco udělat ale po zkušenosti na Mánesových kolejích... protivná rozespalá baba na mě v 11 hodin začne štěkat co si jí dovoluju zrovna teď vracet sušák. Jako to se tam opravdu chodí za prachy jen vychrápat?
0
1
0
Jak tady čtu, tak skoro každá holka o svoje poprve přišla, když byla opila. Ani se tomu nedivím. V dnešní době je to asi normální. Je mi 15 a jsem stále panna. I když si říkam, že už bych taky chtěla mít sex, nikam nespěchám a doufám, že svoje poprve zažiju tak, jak si ho představuju. A nestydím se za to, že svoje poprve chci, aby bylo romanticke a ne žádná rychlovka!
0
0
0
Pamatuju si, když jsem svýho ex přítele musela přemlouvat k tomu, aby se aspoň vykoupal, oholil, vzal čistý trenky a dokonce pořád opakovala, aby si čistil zuby. Teď bych si přála, aby ty kundičky, co ho obletují věděli, jaký je to prase nechutný.
0
0
0
Kluci se jménem Matouš jsou nejhezčí,nejvtipnější,nejhodnější a prostě nejlepší
0