Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Na FM nám pořád chodej nesmyslné "newslettery", poslední byl o nabídce bydlení. Požádal jsem studjiní, zda můžu poslat hromadný newsletter studentkám z méně náročných fakult za účelem navázání vztahu a poslali mě pryč. Pomsta v podobě ÚOOZ bude sladká.
0
0
0
Ak tu je nejaká dobrá duša, ktorá študuje informačné štúdia a knihovníctvo, mohla by zdeliť svoje dojmy z tohto oboru? Na stránke je obsah štúdia opísaný oficiálnym žargonom, ktorý povie veľa, no vysvetlí málo. Taktiež percentil prijatia je 10 a viac z TSP, čiže buď chcú dať šancu na štúdium skoro každému alebo sa mám začať báť individuí, ktoré tam potencionálne stretnem :D ...vopred ďakujem :)
0
0
0
Ještě jsem ani nenastoupil do prváku a už teď ten vyjebaný ISKAM nenávidím...
0
0
0
Klíčová slova: chytač signálu, filda, čj. Ahoj. Jen ti chci popřát všechno nejlepší a co největší a nejgigantičtější množství všeho pozitivního. A šťastné a spokojené prázdniny. Měj se moc pěkně. Doufám, že bude příležitost tě oslovit. Prostřednictvím tohoto vzkazu ti ještě imaginárně posílám kytici plnou narcisů, růží a slunečnic. Měj se moc krásně. Ukrutně moc tě chci poznat. Ahoj!
0
0
0
na medický mega.cz zase niekto uploadol obsah svojho telefonu, su tam zaujimave nahotinky
0
0
0
Všechny paní ze studijního oddělení na FI jsou bohyně!
0
0
0
Věnujme minutu ticha všem těm chudáčkům, kteří bydlí na kolejích a neměli maminku ani tatínka, kteří by je naučili základní vědomosti do života, jako třeba to, že když necháš svítit to posrané světlo a otevřeš k tomu to fucking okno, udělají si vevnitř hmyzáci párty a přesunou dovnitř celé zasrané kolonie. Zavírejte okna, když rozsvítíte, málokdo se vyžívá v střemhlavých útocích můry při sprchování (já teda rozhodně ne).
0
0
0
Jo, FSS je lame fakulta, která ESF nebo PrF nesahá ani po paty.... Až do té chvíle, než si na oné FSS zkusíte vystudovat a odstátnicovat z BSS nebo MZV.
0
0
0
Někdo by měl medializovat ty posrané přijímačky na MU, které univerzita nezvládla. Chybné odpovědi v testech, nesprávné výsledky v e-přihláškách, osobní odpovědnost padá na hlavu rektora a měl by rezignovat. I když je to jen na pár měsíců, jenže to kandidáti strany nedělaj...
0
0
0
V knihovně FF jsou nesmírně milé knihovnice. Tímto jim děkuji!
0
0
0
Vyspal jsem se se studentkou z Pdf , ohodnotila náš sex známkou 2-. Co myslíte ? Měl bych si jít opravit známku?
0
0
0
Nechtělo se mi učit a tak jsem se rohodla, že svedu Profesora aby mi dal zápočet. Dostala jsem X, a ještě můžu být ráda, že mě nenahlásil. Proč občas život nemůže být tak jednoduchý jak v por*ech. :(
0
0
0
U poslední, velmi těžké, ústní zkoušky jsem si kvůli nervozitě před vyučujícím velmi nahlas a tvrdě uprdla. Profesor ukončil zkoušku slovy: ,, Dám vám E, a teď už běžte, musím vyvětrat”. Nikdy bych si nepomyslela, že udělám zkoušku díky prdu. PS: Mám v plánu tutu metodu aplikovat i u jiných zkoušek.
0
0
0
Absolutně opovrhuji panem rektorem, který se mne během studia snaží naverbovat na svou soukromou akci a stále mi posílá vstupenky. Nobody cares, to že máte blbý prodej vstupenek není můj problém, gotta save my ass first, je sakra zkouškové.
0
0
0
Písemné klikací státnice nakonec nebyly tak hrozné. Co mě ale celou dobu při jejich vyplňování štvalo, byla moje isovská fotka vlevo nahoře. To se jako fakt musím koukat na svoji nejhorší fotku, když dělám státnice?
0