Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Petro, nedokážu ti to říct osobně, ale musíme se rozejít. Vyspal jsem se s tvou spolubydlící Eliškou a je mnohem lepší. Omlouvám se, ale bylo to i v tvé posteli. Ale jen jednou! M.
0
0
0
Od té doby, co dr. Hejhal nenosí náušnici, se mi už tolik nelíbí... :-(
0
0
0
Přiznávám, že o přednáškách na fakultě dopravní prdím a představuji si, jak startuju F16. Je to strašně nakažlivé, spolužák už to dělá taky. Přednášející nic netuší, ale vždycky se snaží nehorázný puch větrat dveřmi do chodby.
0
0
0
Přiznávam, že jsem jediný, kdo ještě nespal s Ráchel
0
0
0
Masaryčka by mohla zorganizovat flashmob. Takový, jaký nikdo sto let neviděl.
0
0
0
Nemůžu se dočkat dne, kdy se holky na áčku naučej zavírat dveře na záchody....
0
0
0
UHK - škola života - mě naučila vařit.... ...potom, co jsem párkrát zašla do menzy.
0
0
0
Vzkaz zahradníkovi: Vždycky budu chodit mimo chodníky po bahnitých, strmých zkratkách. Amen.
0
0
0
S novýma chill zónama na Áčku mi bude chybět studená podlaha, na které jsme vždycky před zkouškami a státnicemi vysedávali s rozloženýma papírama... nevím, jestli se v chill zóně budu schopná tak soustředit...
0
0
0
Pri vsech prezentacich na Nanu jsem misto obrazku bilych praskovych sloucenin daval obrazky kolumbijskeho kokajnu (vcetne prezentace na obhaju diplomky)
0
1
0
Zomri
0
0
0
Drazí obyvatelé Mánesek, mohl by mi někdo říct, jak se v těch našich malinkatých sprchách osprchovat, aniž by mě někdo viděl nahou? Dík.
0
0
0
Je vtipné, jak spousta kolegů studentů hledá byt proto, že jim "nevyšly koleje". Já začal ISKaM spamovat před týdnem, teď bydlím. Žádný stres.
0
0
0
Je potřeba nosit kimono když sem si zapsal karate? Existuje nejaká muni stránka kde se dají ptát takovéhle stupidní otázky anonymně?
0
0
0
Znáte prosím někdo nějaký osvědčený způsob, jak na kolejích (příp. na bytě) nerušeně masturbovat? Zatím jsem to vždycky nechával na víkend, kdy jsem jezdil domů, ale je to dost nepohodlné... Díky! Student FF
0