Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Byvam na Vinarkach a hoci sa povazujem za velmi tolerantneho cloveka, tak by som dolamal ruky vsetkym idiotom co si pozicaju vysavac a vratia ho s tak debilne zmotanym kablom ze trva 10 minut nez sa to cloveku podari rozmotat. Co je na tom doprdele take komplikovane?
0
0
0
Jednou jsem přišel na STAT2 vykalenej, že jsem na PC psal místo UČO svý telefonní číslo.
0
0
0
Pizza z Nostry je o mnoho lepší s Tabascem!
0
0
0
Prosím ťa, nabudúce sa nedotkni môjho kvetináča. S pozdravom, Tvoj spolubývajúci
0
0
0
Hrozně jsem ocenil, že vedoucí katedry mě přesadil. S psychopatem v kanceláři to bylo peklo.
0
0
0
Láska a sex v antickém Řecku: Rád bych slečny (a zbytek sem docházejících zrůd), které si do tohoto předmětu chodí pokafrat, upozornil na skutečnost, že v okolí fakulty je víc hospod, než jde spočítat. Co si jít pokecat tam? Myslím, že by to bylo příhodnější pro všechny. Pokud na to nemáte korunky, prostě se zabíjte. Dík.
0
0
0
"Vážení študenti, na mikroekonómii a makroekonomii vás naučíme, ako sa efektívne alokujú zdroje." - predmety s najprijeb*****ím systémom alokácie bodov
0
0
0
Pravidelně hypnotizuju profilovku holky, co se mi líbí, ať mi napíše. (Jo, já jsem jí už psal. Jo, uvědomuju si, že já se jí líbit nemusím.)
0
0
0
Můj nejlepší zážitek z prvního semestru je anorgána seminář v 7 ráno. Na jedné z posledních hodin se vyučující rozvykládal o tom, jak si ho jako odborníka v Auschwitz I. pozvali mimo prohlídkovou trasu, aby jim pověděl, co za chemikálii jsou modrý fleky na futrech. (prý to jsou nějaký kyanokomplexy železa - umělci to možná znáte jako berlínskou modř)
0
0
0
Dodnes vzpomínám na přednášky z interkulturní výchovy. Předmět, díky němuž jsem pochopil mnohé.
0
0
0
U minulého přiznání nechci rozporovat ani tak autorčin názor, jako spíše nevalnou interpunkci (či lépe řečeno její absenci). Tato je smutným důkazem, že stále potřebujeme dobré, vytrvalé učitele českého jazyka, kteří by vymýtili diletantský a laxní přístup studentů ke kultuře ústního i psaného projevu. Proto mi budoucí mladí kantoři nepřipadají "úplně mimo", i když je pravda, že ne všichni posluchači Pedagogické fakulty v Brně podle mého skromného názoru nemají kompetence ke správnému výkonu v tomto povolání. Ale to už je věc skutečně jiná :-(...
0
0
0
V dnešní době kdo studuje na PdF a chce se stát učitelem/učitelkou musí být úplně mimo. Děcka který bychom měli učit jsou nehorázní smradi a ten plat ?! Výsměch. Jsem ráda že jsem se na to vybodla už teď. PS: ten kdo si myslí že ty letní prázdniny za to stojí tak jste úplně vedle.
0
0
0
Šel jsem na PdF jenom kvůli tomu, že je tam plno holek. Jenže s žádnou si nemůžu nic začít protože ty holky tam se chovají jako ty typické učitelky a já mám potom pocit že se snažím sbalit nějakou učitelku od nás z gymplu. Je mi z toho blbě. Kde jinde mám hledat ?
0
0
0
Trapným vtipům jednoho vyučujícího se směju, protože vím, jak je mstivý. Léčí si mindrák ze své výšky. Chachááá
0
0
0
Mám posledních 5 týdnů na napsání bakalářky - ještě jsem nezačal...
0