Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Studuju pravák na ESF. Není to nějak extrémně těžký (už slyším mediky a právníky jak se ozývají). Nicméně dnes jsem se poprvé za dobu co jsem součástí vzdělávacího systému ČR totálně psychicky zhroutil. Dvacet minut jsem seděl na posteli a brečel jak malej jarda. Nejde jen o školu. Občas je toho prostě v životě moc a nedá se to ukočírovat. Pokud znáte někoho, kdo zažívá podobné stavy, hlavně ho prosím neodsuzujte a podpořte ho. Přijde mi že takových lidí je málo. Přeju všem lidem co nejklidnější zkouškový. Peace
0
0
0
Studenti Pedagogické fakulty MU jsou v knihovně absolutně bezohlední. Větší klid na učení je i na Svoboďáku.
0
0
0
Přiznávám, že jsem to trochu zvoral zaváháním, přesto zkouším takhle: Hledá se holka, která dnes kolem 09:10 vystoupila na Výstavišti Hlavní vstup s revizorem, pak platila pokutu. Měla černé kalhoty, červenou tašku přes rameno a vlasy obarvené do blond, brýle. Pak kráčela směrem k ESF. Přišla jsi mi docela sympatická, chtěl bych Tě poznat. Dej třeba lajk? Podle fotky Tě poznám.
0
0
0
Vždy, když se snažím dostat skrze rozkopané ulice k Filozofické fakultě, našlapuji opatrně tak, že si připadám jak Hercule Poirot na venkově. Opravdu si nechci zničit boty a pohorky nebo nedejbože botasky do školy neuznávám.
0
0
0
Píši si taháky na každý předmět. V 80 % je použiji. Pravděpodobnost odhalení nulová. Ti, co hlídají většinou čtou noviny, nebo se dívají z okna. Občas ty taháky během zkoušky pošlu dál. Musíme si pomáhat.
0
0
0
Vstoupil jsem do jedné kanceláře na fss na konzultaci a takový puch. Už se nedivím, že je to na konci chodby.
0
0
0
Hľadám slečnu, s ktorou som sa stretol 16. 5. tesne po 22:00 na rohu Kobližnej a Svoboďáku. Síce si nevedela vysloviť slovo guľôčka, ale rád by som ťa ešte niekedy videl. Za pokus nič nedám ... :D
0
0
0
Dneska cestovala linkou 25 nebo 26 jedna bruneta, jejíž dlouhé tmavé vlasy působí jako chytač signálu a zároveň vysílač. Dne 15.5., okolo 9:45, vystoupila na Úvoze. Kéž by byla příležitost tě oslovit. Jsi velmi zajímavá a hodně jiná oproti ostatním. Tímto tě pěkně zdravím a vysílám ti co nejpozitivnější energii, jak jen to jde. Ps: Já vím, psát to sem je šílenostní forma. Jiná fakulta.
0
0
0
Chcem ísť na Muni, práva. No bojím sa dvoch veci, prijímačiek a následne učiva. Nejaké typy ako sa pripraviť na prijímačky? Poprípade ako zvládate učivo? Je blbosť ísť na školu a potom to vzdať lebo človek nezvláda učivo.
0
0
0
Na demonstrace chodím jen proto, abych sbalila nějakého kluka s dredama. Doufám, že při další demonstraci už to vyjde. Jsem ta s rudou mikinou. Všimni si mě.
0
0
0
Už se začít učit na státnice nebo nezačít... Toť otázka!
0
0
0
Před FSS se nedá dýchat. Ti kuřáci jsou tak otravní. Proč to vedení neřeší? Lidé "sociální" se chovají jako asociální. Kouřící vegani.
0
0
0
Než mě vyhodili z MU, tak jsem si nakoupil trika a mikiny. Chodím v nich i když ted studuji jednu nekvalitní soukromou školu. Zlepšuje mi to image.
0
0
0
Hlásím se na FSS jen z toho důvodu, že je tam jeden hezkej (trochu starší) profesor. Sice nevím, jestli mě bude někdy učit, ale aspoň ho můžu potkat na chodbě.
0
0
0
Tesim sa na den kedy odidem z MUNI, a prihlasim sa na dalsiu univerzitu. Prakticke skusenosti 0 bodov.. Vsetky nezmyselne poucky nevyuzijem ani len pri pivnom kvize..#sorrynotsorry
0