Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Studuju pravák na ESF. Není to nějak extrémně těžký (už slyším mediky a právníky jak se ozývají). Nicméně dnes jsem se poprvé za dobu co jsem součástí vzdělávacího systému ČR totálně psychicky zhroutil. Dvacet minut jsem seděl na posteli a brečel jak malej jarda. Nejde jen o školu. Občas je toho prostě v životě moc a nedá se to ukočírovat. Pokud znáte někoho, kdo zažívá podobné stavy, hlavně ho prosím neodsuzujte a podpořte ho. Přijde mi že takových lidí je málo. Přeju všem lidem co nejklidnější zkouškový. Peace
0
0
1
Jednou jsem si ho vyhonil ve vane trošku "toho" mi vystříklo na zem ja jsem pak uklouzl a řekl jsem: skurvený děti už i ted mě chtějí zabít.. :((
0
0
0
Studenti Pedagogické fakulty MU jsou v knihovně absolutně bezohlední. Větší klid na učení je i na Svoboďáku.
0
0
0
Přiznávám, že jsem to trochu zvoral zaváháním, přesto zkouším takhle: Hledá se holka, která dnes kolem 09:10 vystoupila na Výstavišti Hlavní vstup s revizorem, pak platila pokutu. Měla černé kalhoty, červenou tašku přes rameno a vlasy obarvené do blond, brýle. Pak kráčela směrem k ESF. Přišla jsi mi docela sympatická, chtěl bych Tě poznat. Dej třeba lajk? Podle fotky Tě poznám.
0
0
0
Přiznávám, že jsem to trochu zvoral zaváháním, přesto zkouším takhle: Hledá se holka, která dnes kolem 09:10 vystoupila na Výstavišti Hlavní vstup s revizorem, pak platila pokutu. Měla černé kalhoty, červenou tašku přes rameno a vlasy obarvené do blond, brýle. Přišla jsi mi docela sympatická, chtěl bych Tě poznat. Dej třeba lajk? Podle fotky Tě poznám.
0
0
0
Dnes na Václavák dorazí tisíce lidí ze stovek obcí po celé republice. Někteří jedou dokonce více než 250 kilometrů. Vypadá to, že to dneska bude největší demonstrace za posledních sedm let. Dorazíte i Vy? 18:30 na Václaváku!
0
0
0
Dnes na Václavák dorazí tisíce lidí ze stovek obcí po celé republice. Někteří jedou dokonce více než 250 kilometrů. Vypadá to, že to dneska bude největší demonstrace za posledních sedm let. Dorazíte i Vy? 18:30 na Václaváku!
0
0
0
Ahoj som chalan 19 rokou hladam niekoho s kým by som mohol ísť von porozprávať sa a zabaviť sa nebit sám
0
0
0
Je nejmenovaný americký učitel angličtiny zadaný, nevíte někdo? :-D
0
0
0
Lidé prosím pomozte, už od mala si myslím, že kamení je strašidelné. Mamka mi vždy říkala, že se není čeho bát. Jenž moje mysl nemůže přestat myslet na to, že kamení ovládne svět a mi budeme jejich otroci. Předem děkuji za odpověd.
0
0
0
Líbí se mi jeden kluk je mu 22 let. Je nádherný a miluji ho. Bohužel neexistuje a já nevím co dělat se svými pocity.
0
0
0
již dlouhou dobu existence mojí židle klesá pod úroveň ponožky, pomozte
0
0
0
Ahoj. Jsem Monika. Prohrála jsem sázku a teď ho musím vykouřit bezdomovci. Mám to udělat a chtěli by jste to vidět? Prosím odepište mi, protože podle toho jestli napíšete Ano nebo Ne se rozhodnu. Raději mi napište na můj email, monika.cerna-20@seznam.cz
0
0
0
Vždy, když se snažím dostat skrze rozkopané ulice k Filozofické fakultě, našlapuji opatrně tak, že si připadám jak Hercule Poirot na venkově. Opravdu si nechci zničit boty a pohorky nebo nedejbože botasky do školy neuznávám.
0
0
0
Ahoj Je tady nějaká holka z okolí Zlína, která by chtěla trojku? Já a můj přitel by jsme to rádi jednou zkusili...
0