Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Admin na FB je mrtví? Nepostuje už žádné přízpěvky z této stranky. Je tam jen nějaká politika. :(
0
0
0
Veronika
0
0
0
Jednou mi ma holka dala do píči vibrator a bože já vistříkla a ona mi dala píču na její a jeli jsme ze strany na stranu uhhh. Bože????????????
0
0
0
Táta mě koupal a strkal mi tam prsty
0
0
0
Co to sem ty lidi zase píšou za hovna
0
0
0
Je mi 16 a zapíjím deprese alkoholem.
0
0
0
Vždycky si davam do piči lžici ale tim tlustem nekdy to boli ale je to vždy prijemne
0
0
0
Tohle je spíš dotaz... Svou vlastní neopatrností jsem se dostala do dvou vztahů zároveň. Jakým způsobem to mám s jedním z nich skončit, abych ho nezranila? Oba mě dle svých slov milují jako jedinou a já si připadám špatně to ukončit s kterýmkoliv, abych tím nepodnítila třeba sebepoškozování nebo tak... A ano, jsem blbá, že jsem se do téhle situace dostala.
0
0
0
pes
0
0
0
Pěkné nové lesklé záchody ve vlacích, které vycucnou obsah toalety do nádrže pod vagónem namísto přímého dopadu do kolejiště jsou sice více hygienické a pěkně vypadají, nicméně mají velkou závadu. Při posledním akutním sraní v regiojetu jsem zjistil, že na tomto záchodku nemůžu sedět, aniž bych se špičkou penisu nedotýkal mísy. Sice mi vrostlo ego, ale nechápu kdo to vymyslel. Někdo s tím určitě taky máte problém? Každopádně na velkou v nových vagónech už doufám nikdy muset nebudu.:/
0
0
0
Chlastávám první ligu v pracovní době. Nosím si tvrdý alkohol v petkách od minerálky. Dost mi to pomáhá zvládat stresy. Mám prostě v píči a všechno je mi hned veselejší, třeba šéfův nasratý výraz nebo hrozně důležitá kolegyně. Vím to jen já a kolega od vedlejšího stolu, který se občas přidá. Několikrát jsme spolu pracovali tak usilovně, že jsem z práce domů doslova přilezla totálně na káry.
0
0
0
Mám Tinder dva dny a jedinej match mám s holkou, který jsem dal like omylem.
0
0
0
Není to ani přiznání, spíš bych chtěla manželovi ke 40.Narozeninám pořídit striptérku jako dárek ode mě.Přede mnou moc žen neměl a koukání mi nevadí... samozřejmě nechci,aby k něčemu došlo...jen koukat. Dala některá z vás manželovi také takový dárek? Co potom on a vy na to? Všechno v pohodě? Vím,že záleží na typu lidí, někomu to vadí a stačí mu to co má doma a někdo to bere jako zpestření.
0
0
0
Muj kamarad filip je gej. vsehcny vojizdi a mrda. bojim se ho.
0
0
0
ja jsem holka mně jsou 13 let už jsem mněla sex minimalně 10 krat všem to doporučuju dělala jsem to ze všema ve třidě a z několika holkama to je velka zabava moje oblibena tranka je pornhub
0