Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Od doby co jsem nastoupila na FI jsem s nikým nespala. Už i kamarádi o mě mají strach. (Mám s kým, aby bylo jasno) Ta fakulta mě prostě ničí.
0
0
0
prvák práva - potkavam tu jednu blonďatou slečnu co vypadá furt na šrot a nejspíš nenosí podprsenku. Jestli víte o koho se jedná, dejte mi kontakt, rád bych se seznámil. Zdá se mi fakt zábavná - v dobrym ;)))
0
0
0
jsem Čech a hanbím se ta to! Nejraději bych byl Slovák a ne Čech! Slovenská Republika je akorát tak národ tupci, ochlastů a idioty! Raději bych zemřel, jak žít v České Reoublici s divným Smyslem pro humor. Slovákům se alespoň nelíbí Takové nekřesťanské komedií, které točí Troška!
0
0
0
Ahoj je mi 15 a jeste jse neme ani jednu holku a tejsem tlustej ani zlej
0
0
0
Jednu obsáhlou seminárku se schválně chystám odevzdat 31.12. o půlnoci. Jen ať vyučující vidí, že jeho nesmyslné požadavky mě obírají o normální sociální život! Doufám, že se v něm probudí svědomí...
0
0
0
Jsem poslední prvák (FF), co si ještě nebyl pro imatrikulační listinu?
0
0
0
FSS je prestizni skola, ktera vychovava budouci evropske elity. Uz se tesim na praci v Bruselu.
0
0
0
Je mi 30 let a líbí se mi i náctiletí holky (od 15 let). Chodit se mnou nechcou to je jasné, tak vztah mám s věkově rovnou a sex se měl i s výrazně starší (měla přes 40). Má to někdo taky tak?
0
0
0
Škoda, že FSI nedává diplom aspoň za účast...
0
0
0
Po téměř šestiletém vztahu se se mnou teď již bývalý přítel rozešel po messengeru. Neřekl mi důvod, jen ať se vystěhuji z bytu co nejdříve. Kluci co se neumí rozejít ani z očí do očí, jsou u mě největší odpad. Hlavně když nám není 10 a není to jen láska na 3 dny.
0
0
0
Nestydím se za to že se drbu v prdeli :-D
0
0
0
Ta cistka na zurne dobra. :). Ted se ukaze uplatnitelnost v praxi.
0
0
0
Kolikrát mívám takového stojáka, stává se mi to denně, kdy mi stojí přes půlku dne a nevím co sním a i když se udělám klidně i 3x stále stojí jako sloup.. :/ D.V.M
0
0
0
Když pařím v centru Brna někde venku a chce se mi na záchod, chodím vždy do CPS.
0
0
0
Vadí mi velké množství slovenských studentů na naší české univerzitě.
0