Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Chodím do školy dřív, abych se stihl před výukou vysrat. PedF
0
1
0
kačka je plochá a zázračná a neumí smažit řízky
0
0
0
Chcem ísť na Muni, práva. No bojím sa dvoch veci, prijímačiek a následne učiva. Nejaké typy ako sa pripraviť na prijímačky? Poprípade ako zvládate učivo? Je blbosť ísť na školu a potom to vzdať lebo človek nezvláda učivo.
0
0
0
Papousek je ten nejhorsi ucitel na FF
0
0
0
Niekto z Mladej Boleslav von so Slovákmi?
0
0
0
mám ráda penisi na smetaně
0
0
0
https://www.med.muni.cz/ Nová stránka LF MUNI. Jako vážně? Vždyť to vypadá, jako bych to dělal já :D :D
0
0
0
Dneska cestovala linkou 25 nebo 26 jedna bruneta, jejíž dlouhé tmavé vlasy působí jako chytač signálu a zároveň vysílač. Dne 15.5., okolo 9:45, vystoupila na Úvoze. Kéž by byla příležitost tě oslovit. Jsi velmi zajímavá a hodně jiná oproti ostatním. Tímto tě pěkně zdravím a vysílám ti co nejpozitivnější energii, jak jen to jde. Ps: Já vím, psát to sem je šílenostní forma. Jiná fakulta.
0
0
0
Někteří ti doktorandi neumí absolutně nic a ještě si myslí, že jsou nejlepší. A jejich testy, škoda času to vůbec komentovat. Na nich to jde poznat ihned,ale s takovými nemá cenu se dohadovat. Ještě jsou schopni říct, že v práci se to nevyužije. To není pravda. Zaměstnavatel platí podle toho, co daný člověk umí. Výše zmínění nic neumí a furt mají tisíc kidů. Takže se nad sebou zamyslete. Nic neumíte a jenom si stěžujete. To je všechno. Pijete mi krev. Mám vás dost. Škoda, že neexistuje paragraf 203.
0
0
0
Zkrátka, je vám 28-30,ale jste na úrovni člověka, kterému je 20. Nehrajte si na žádné arogantní polobohy.
0
0
0
Páči sa mi dievča z vyššieho ročníku. Zistil som že ja jej tiež. V čom je problém? Je vydatá. Nechcem radu, len sa verejne sťažujem :P
0
0
0
Mam na fb fake profil 13cti letý holky a lovim pedofily který pak udávám. Je mi 30.
0
0
0
Tak co "zpovykaní" Pražáci? Přijdete 21.5.2019 na Václavák? Je čas vystavit účet trestně stíhanému premiérovi!
0
0
0
Jdete taky 21.5.2019 na Václavák? Je čas vystavit účet trestně stíhanému premiérovi!
0
0
0
Hľadám slečnu, s ktorou som sa stretol 16. 5. tesne po 22:00 na rohu Kobližnej a Svoboďáku. Síce si nevedela vysloviť slovo guľôčka, ale rád by som ťa ešte niekedy videl. Za pokus nič nedám ... :D
0