Přiznej anonymně!
0
0
Výpomoc Míša v Lidlu v Polabinach je fakt kočka!
0
0
0
Hrozně mě bavěj lidi, který mají neustále s někým a něčím problém! :DD Jednou někdo hlasitě souloží, někdo má titul zadarmo, když ten druhej nevystrčí nos z laborky, někdo opovrhuje každým, kdo miluje lokál U Dědka.... :D Kristova noho, buďte rádi, že jste rádi, a nechte brouka žít! Škarohlííííídi! :D
0
0
0
Ti studenti na koleji se fakt neumí chovat jako lidi. Je volno-zkouškové období, tak si myslí, jak si bůhví jak můžou lelkovat. Je nezajímá, že jiní studenti se na koleji připravují na zkoušku, neberou na ně ohledy a musejí dělat venku randál. Přece si mohou užívat jinde. Já bych je nejraději postavil ke zdi...A nějaký řeči, at se ubytuju jinde apod. mě fakt nezajímají.
0
1
0
Přiznávám, že jsme po celodenním výletě, kdy jsme se do Pcí dostali značně špinaví a nevoňaví, absolvovali zatěžkávací zkoušku kolejního dvojlůžkového pokoje, kdy se nás na dvou postelích bez vědomí druhé spolubydlící, vyspalo 6 (z UPCE jen 2 lidi). Kolejbába nám ještě uprostřed noci přišla se slovy "Zdá se mi to nějaké podezřelé" ochotně pokoj odemknout :D
0
0
0
EB=Extrémní Bludiště
0
0
0
Jeden náš spolužák zjistil až nyní, po pěti letech studia, že zkratka Univerzity Pardubice (UPCE) se nečte UPČE.... (i ty jeden tupče) :D
0
0
0
Strašně mě sere, že Dědek nemá na prodej ani jeden zakňaktel.
0
0
0
S kolegou jsme se sli podivat jen tak pro srandu kralikum do budovy FES az do 13. patra. Krome spousty hezkych holek jsme tam nic zajimaveho nenasli.
0
0
0
Jezdím zaměstnaneckým výtahem, pravidelně! :D Když přistoupí nějaký vyučující, hraju mladšího kolegu z jiné fakulty :D
0
1
0
I svátky vánoční kromě pohody přinášejí svoji opačnou stránku. Před Vánoci, když jsem měl už hotovou jedinou možnou zkoušku v předtermínu a cítil jsem se plný energie na další dvě, že jsem se profesorů ptal na možnosti předtermínů, tak teď po Vánocích a Silvestru jsem rozežraný, rozválený, rozlenivělý a neschopný čehokoli, co se týče plnění školních povinností.
0
0
0
Pořád "studuju", ačkoliv vím, že už zcela zbytečně, jen proto, abych nemusela do pracovního poměru. :D
0
0
0
Je zajímavé, co jsem dřív slyšel od kamarádů, nyní i slyším v práci, když srovnávají chemickou fakultu tady na UPCE a VŠCHT v Praze, tak prostě absolventi chemičky v Pardubicích jsou jen vysokoškolský odpad, zatímco mít VŠCHT už něco znamená. Na první pohled povrchni srovnání, ale na druhou stranu to není daleko od pravdy, když pozoruju, jací případi můžou udělat státnice, zatímco na VŠCHT by možná nemuseli mít šanci ani na půl roku.
0
0
0
jedno z pravidel studentů UPCE. ,,nikdy se nesměj bezdomovcům, nikdy nevíš kde skončíš s oborem, který právě studuješ"
0
0
0
Přestože usem tu už druhým rokem, pořád mám problém se vyznat na chemičárně..:)
0
2
0
Štve mě, když tady někdo má poznámky na úroveň UPCE. Fajn, neříkám, že je to Sorbona, ale je to moje škola, mám ji ráda a musím ji bránit! Jako ústav pro debily mi fakt nepřipadá. Jestli je pro vás ta škola tak primitivní, proč sem lezete?
0