Přiznej anonymně!
1
0
Při zkouškovém pravidelně předstírám jak strašně moc se učím, abych měl od všeho a všech klid a jenom se dívám na seriály a na filmy.
0
0
0
Přiznávám se, že jsem měl sex na kuchyňské lince na kolejích. A a jednou v opilosti jsem se vymočil do dřezu....
0
0
0
Velice mě stolicuje, jak jsou některé těžkotonážní slečny, co mají stehna jak mostní pílíře, nezodpovědné a blokují během svého kafrání už tak úzké schodiště na FES. Jako chápu, že je výtah asi neuveze, ale pro to kvokání je dost místa v mezipatře a nemusí ostatním, subtilnějším studentům blokovat cestu a tvářit se dotčeně, když je někdo slušně poprosí, aby uhnuly tu tlustou prdel. Předem děkuji za nápravu
0
0
0
I když vím,že v áčku je pouze do dvanácti,tak čekám až mi to někdo připomene a dělám,že jsme zaskočen.
0
0
0
Studuji FCHT a jednou jsem protáhnul snad celou třídu na ČZU při písemné zkoušce z chemie, kde jsem byl za kámoše...nakonec jsem to napsal všem 20-ti..:) ..zkoušející se akorát divil, že měl celej rok kámoš 10% a závěrečnou teď napsal na 98% (100% by bylo ppodezřelejch- říkal jsem si) :D
0
0
0
Zdravíme na Fildu :-) Tak ať se daří u státnic. Motivace je velká...
0
0
0
Uprostřed jedné zkoušky jsem zjistil, že mám pod oblekem trenky od pyžama. Zkoušku jsem udělal a od té doby je pokaždé nosím jako talisman.
0
0
0
Chci, aby se děly pořádný UPCE vysokoškolský akce! Proč tu sakra není ještě žádný tým, který by veškeré párty měl na starost? :-/ Pojďme do toho!!!
0
0
0
Slevy na Steamu sleduji častěji než STAG... I ve zkouškovém období...
0
0
0
Minulý týden jsem se na suplovaném semináři beznadějně zamilovala do Mgr. Lukáše Vavrečky... Těm temným očím nelze odolat!
0
1
0
Pokud profesor řekne, že daná semestrální práce není něco, co by se zvládlo napsat za noc - beru to jako výzvu.
0
0
0
V zimním semestru si všichni stěžovali na to jak házíme dělobuchy mezi koleje A/B. Teď si stěžují na kalouse. Kdyby jste si v zimáku nestěžovali, mohli jsem plašit kalouse dělobuchem. Mimochodem mně se to jeho pískání líbí. Hlavně proto že všechny štve.
0
0
0
Výpomoc Míša v Lidlu v Polabinach je fakt kočka!
0
0
0
Se spolužáky na oboru máme stejný email na zasílání studijních materiálů, jednoho dne jsem se ale spletl a nějakým nedopatřením po přečtení zpráv jsem všechny smazal... druhý den se všichni divili a nadavali kdo to smazal.. byl jsem samozřejmě zticha.
0
0
0
Nesnáším koleje, mám z nich depku,,,,
0