| V Tom Clancy's Division schválně hraju za holku, abych všechny nadržený pařmeny nutil přemejšlet, jestli jsem opravdu holka i v reálu nebo ne... |

| V Tom Clancy's Division schválně hraju za holku, abych všechny nadržený pařmeny nutil přemejšlet, jestli jsem opravdu holka i v reálu nebo ne... |

| Můj steam účet má hodnotu přes 1500€, ale nejvíce hodin mám nahráno na Star Trek Online, který je Free To Play |

| Pamatujete tuhle skvělou stealth hru podle proslulého seriálu Prison Break? Dokážete uprchnout z vězení, aniž by si vás kdokoliv všimnul? https://bit.ly/33zTWck YouTube: bit.ly/2vr2uy8 Reddit: https://www.reddit.com/user/Panzerfau... IG: https://www.instagram.com/panzerfaust... FB: Panzerfaust fanpage Twitter: @PanzerfaustH TikTok: panzerfaustmtg Twitch: https://www.twitch.tv/panzerfaustmtg Steam: Panzerfaust ⛧ Ⓐ Můžete mě také podpořit finančně na PayPalu: paypal.me/panzerfaustmtg |

| Nejlepší hra se jmenuje BlueSkrýn. Už druhým rokem jedu na svojem kompu DeLuxe Edici a furt jsem z toho upe unešený. Nemůžu se dočkat, až bude dvojka! |

| když jsem si poprv0 zapnul lol tak jsem myslel že jsem kokot a že jsem se deset let nemyl a cejtil jsem se strašne horny XDXDXDXXDXD dddd |

| Naprosto nemůžu vystát Jirku Krále. Jen když o něm slyším tak mi vře krev v žilách. Nejraději bych ho pověsil za koule do průvanu. |

| Nikdy jsem nedohrál Wolfensteina 3D ani DOOM I,II a III. A ani Duke Nukem 3D...tam bylo super to kino s erotickým materiálem a vždycky jsem se tam zasekl :-D A v tom baru chvilku potom taky. |

| Oukej, ráda bych to uvedla na pravou míru. Na světě jsou dva typy hráček - ty "hlasité", co se ve hrách hodně projevují a prostě hledají pozornost (poznávací znaky - kawaii avatar, styl psaní typu ^^ <3 :3) a potom ty zcela obyčejné, které jdou těžko rozeznat od hráčů mužského pohlaví, to jen, až se s nima více bavíte. Nemám potřebu upozorňovat na to, že jsem holka, prostě jen chci hrát hru a idc kdo je jaký pohlaví, pro mě je to vždycky prostě osoba, se kterou hraju. Takže pro ty z vás, co říkají, že hráček je málo; asi hledáte na špatných místech. Čus. |
