Přiznej anonymně!
0
0
Raz som skončil nad ránom opitý v CPS-ke a pozeral som tam porno...
0
0
0
Fotbalový souboj univerzit je skutečně vtipná akce..... Loni, když to měla pod palcem MUNIE, tak z té akce vznikl dluh cca 70 000 Kč..... Letos byla akce pro naprostý nezájem lidí a celkovou neschopnost organizátorů akce raději zrušena...... jinak by z toho byl dluh mnohem větší.
0
0
0
doktorand nám na prednáške ukazoval vtipy z 9gagu vo svojich prezentáciach
0
0
0
Jsem nešťastný z toho, že si nepamatuji jméno té krásné slečny, co nám rozdávala TSP...nicméně i kdybych se na MUNI nedostal, tak minimálně pohled na ní za tu cestu do Brna stál.
0
0
0
Četla jsem na ff muni, že je možné získat prospěchové stipendium. Oprabdu už někdo dostal 5.000,-?
0
0
0
V záchvatu pilnosti si půjčím knížku, měsíc se mi válí doma, a pak ji vrátím, aniž bych ji otevřela.
0
1
0
Som študentkou psychológie a keď niekomu poviem svoj odbor, hneď povie, že ho určite analyzujem a spoločne sa na tom smejeme. V každej sradne je však kúsok pravdy a ja naozaj analyzujem každého človeka, s ktorým prídem do kontaktu, je to už proste "choroba z povolania".
0
0
0
Je vtipné sledovat všechny ty studenty a studentky, výkvět národní inteligence, jak jejich chování ovládají zvířecí pudy stejně jako jejich nevzdělané vrstevníky.
0
0
0
Lidi hlavně klid, každá fakulta má své. Co se týče těžkosti. Nikde to není jednoduché a proto buďme rádi, že jsme na Muni. Je hodně lidí, co se na tuto školu ani nedostanou a závidí tem, co se dostali a studují a proto řešme na přiznání to, co se nám stalo a zasmějeme se tou a ne zbytečný bitvy o tom, zda je tamta fakulta těžší či ne. Zasmějme se nad vysokoškolským životem a historkám, které jsou nezapomenutelný, protože ty nám nikdy nikdo nevezme :-)
0
0
1
Když se mi někdo ze školy líbí, tak si ho vyhledám v ISu, no a pak se mi kolikrát líbit přestane
0
0
0
Jsem toho nazoru, ze by vsichni ucitele pred zahajenim sve kariery na MUNI meli povinne projit kurzem prace s pocitacem. Kdyz vidim prezentace nekterych vyucujicich, chce se mi brecet. A to uz vubec nemluvim o tom, ze tihle vzdelanci neumi nastavit naprosto zakladni veci v ISu. A mozna bych k tomu prihodila i kurz spravneho psani pro nebohemisty, a to nejen pro Slovaky.
0
10
0
Jednou se nám na pajdáku na přednášce zasekla technika a přednášející nevěděla co s tím, tak marně pátrala očima po učebně, jestli ji některá ze studentek nepomůže, zvedl se nějaký kluk a šel to opravit, když se ptala, komu má připsat plusové body, řekl, že to je dobrý, že je stejně z VUT :)
0
0
0
Mám za sebou 2 semestry hudební výchovy včetně hry na klavír a doteď neumím noty v basovém klíči.
0
1
0
Nebyl bych dnes Mgr. kdybych na studijní nedonesl několik kafí a čokolád.
0
0
0
Trapné je, když na semináři usnete během prezentace dobré kamarádky...Kdyby pohledy uměly zabíjet, tak už bych to sem nemohl napsat ;-)
0