Přiznej anonymně!
1
1
Nemám ráda haluzáky! Studenty co nechodí na přednášky, studenty, kteří mají zkouškové jen týden. Dály ty, kteří mají pouhé čtyři předměty, opisují a takové ty flákače, kteří mají vždy více štěstí než rozumu. Nemusím dodávat, že přímo jim vyhovuje podoba státní maturity A-B-C-D a nízká hranice úspěšností (matika 17b z 50 apod.) Studuji FF
0
0
0
Ode dneška se přestávám smát genderovým studiům na FSS... Zapomněl jsem si na lavičce před FSS tašku s notebookem, když jsem se pro tašku se strachem vrátil, jestli tam vůbec ještě bude, čekala tam milá studentka Monika, která u tašky seděla a hlídala ji. Ještě jednou díky moc :)
0
0
0
Studoval jsem TIM na FF, ale když se mě někdo zeptá, co jsem studoval, radši to neřeknu.
0
0
0
Bydlím naproti fakultě a když svítí slunce, dělám zrcátkem do oken prasátka. Baví mě to.
0
0
0
Snaha o konkurenciu s VUT, zabudnú že VUT má lepšie memes. Yeeet
0
0
0
Myslím jinak než většina studentů
0
0
0
Po přečtení většiny příspěvků se musím přiznat k tomu, že jsem asi poslední na fakultě kdo ještě nesral ve sprchách, výtahu, ani v posluchárně
0
0
0
Na ESF jsem do pisoáru, nad kterým je napsáno "Neplivejte do pisoáru žvýkačky", plivnul žvýkačku.
0
0
0
V CPS je málo počítačů, hodně zahraničních studentů a přetopeno :-) přiznávám, že mě to štve :-D potřebuji si občas něco (jen) vytisknout a narazím na plno obsazených počítačů, u kterých zrovna nikdo nesedí...., místo toho jsou na chodbě kecající skupinky (kdyby aspoň mluvili anglicky, aby bylo rozumět :-D )
0
0
0
Občas mám chuť přestat číst zadaný text a přeskočit na summary, ale pokaždé si nalžu, že by to vyučující poznali...
0
0
0
titul PhD mám napsanej akorát na mojí průkazce nezaměstanýho
0
2
0
Během praxe na základní škole jsem zjistila, že nevím, jak se píšou některá psací písmena. Od té doby mě úroveň českého školství nepřekvapuje.
0
0
0
Nechápu, jak může někdo tvrdit, že dostat se na MU skrz TSP je těžké. TSP mi přišly jako nejjednodušší přijímačky, které jsem kdy psala, percentil 96 jsem získala bez jakékoli přípravy a to jsem na gymplu byla velmi průměrná. Říkám si, jak strašně hloupí pak musí být moji konkurenti.
0
0
0
Na některých budovách na wc za okny skladujou hajzlpapíry a papírový ručníky. Tak jsem si jich vzal pár kusů od každýho dom, ale bohužel jsem pak zjistil, že to strašně smrdí, tak jsem to vyhodil. Teď už za okno nic nedávaj.
0
0
0
Opravdu nejkvalitněji se vyseru jedině na záchodcích Pdf po kávě z automatu - bohužel to na mě přijde vždy, když zasednu do studovny :-).
0