Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Vstoupil jsem do jedné kanceláře na fss na konzultaci a takový puch. Už se nedivím, že je to na konci chodby.
0
0
0
Na podzim jsem navštěvoval JUK. Překvapilo mě, že s námi přednášející mluvili jako se sobě rovnými, na gymplech se k nám takhle chová jen málokdo. Chovají se tak vyučující i k vysokoškolským studentům, nebo se jen přetvařovali, aby získali víc lidí na svou fakultu?
0
0
0
Píši si taháky na každý předmět. V 80 % je použiji. Pravděpodobnost odhalení nulová. Ti, co hlídají většinou čtou noviny, nebo se dívají z okna. Občas ty taháky během zkoušky pošlu dál. Musíme si pomáhat.
0
0
0
Nesnáším ambiciozní kolegyni. Pochopil to i její manžel a proto utekl. O to více je ambicioznější.
0
0
0
Ahoj Je tady nějaká holka z okolí Zlína, která by chtěla trojku? Já a můj přitel by jsme to rádi jednou zkusili...
0
0
0
Vždy, když se snažím dostat skrze rozkopané ulice k Filozofické fakultě, našlapuji opatrně tak, že si připadám jak Hercule Poirot na venkově. Opravdu si nechci zničit boty a pohorky nebo nedejbože botasky do školy neuznávám.
0
0
0
Ahoj. Jsem Monika. Prohrála jsem sázku a teď ho musím vykouřit bezdomovci. Mám to udělat a chtěli by jste to vidět? Prosím odepište mi, protože podle toho jestli napíšete Ano nebo Ne se rozhodnu. Raději mi napište na můj email, monika.cerna-20@seznam.cz
0
0
0
již dlouhou dobu existence mojí židle klesá pod úroveň ponožky, pomozte
0
0
0
Líbí se mi jeden kluk je mu 22 let. Je nádherný a miluji ho. Bohužel neexistuje a já nevím co dělat se svými pocity.
0
0
0
Lidé prosím pomozte, už od mala si myslím, že kamení je strašidelné. Mamka mi vždy říkala, že se není čeho bát. Jenž moje mysl nemůže přestat myslet na to, že kamení ovládne svět a mi budeme jejich otroci. Předem děkuji za odpověd.
0
0
0
Je nejmenovaný americký učitel angličtiny zadaný, nevíte někdo? :-D
0
0
0
Ahoj som chalan 19 rokou hladam niekoho s kým by som mohol ísť von porozprávať sa a zabaviť sa nebit sám
0
0
0
Dnes na Václavák dorazí tisíce lidí ze stovek obcí po celé republice. Někteří jedou dokonce více než 250 kilometrů. Vypadá to, že to dneska bude největší demonstrace za posledních sedm let. Dorazíte i Vy? 18:30 na Václaváku!
0
0
0
Dnes na Václavák dorazí tisíce lidí ze stovek obcí po celé republice. Někteří jedou dokonce více než 250 kilometrů. Vypadá to, že to dneska bude největší demonstrace za posledních sedm let. Dorazíte i Vy? 18:30 na Václaváku!
0
0
0
Přiznávám, že jsem to trochu zvoral zaváháním, přesto zkouším takhle: Hledá se holka, která dnes kolem 09:10 vystoupila na Výstavišti Hlavní vstup s revizorem, pak platila pokutu. Měla černé kalhoty, červenou tašku přes rameno a vlasy obarvené do blond, brýle. Přišla jsi mi docela sympatická, chtěl bych Tě poznat. Dej třeba lajk? Podle fotky Tě poznám.
0