Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Znáte ten pocit, když je ten kluk víc než jen kamarád a míň než crush? Je to hrozně deprimující, že ani vlastně nevím, co chci.
0
0
0
Picham bratranka sveho snoubence se kterym cekam i dite. Se svym snoubencem jsem mnela stastny život ze jsme se rozhodli po 7 letech vztahu vzit pak jsem zjistila ze cekam miminko ale jeho to nejako vydesilo a nemluvil semnou 6 mesicu pak jsem poznala jeho bratranka ktery se o mne a me dite hodne zajimal a zamilovali jsme. Chci se rozehit se svym klukem a chodit s jeho batrankem jsem svine ale vim ze takto budu šťastnější.
0
0
0
Je mi 11 a včera mě zmlátila mladší holka ze školy, co mam delat?
0
0
0
Polil jsem iPhone.
0
0
0
Je to dvacet minut co jsem poprve v zivote a s ohromnou chuti vykouril shemale. Filipinku v jednom prazskem klubu. Jsem heterak a chlapa nych nesnesl nahyho ani v blizkosti natoz s nim neco mit... ale tahle holka co se holkou narodila, vonela tak a nerozumel jsem ji ani slovo, co mi houplo jen kdyz si mi sedla na klin... boze droga nejvetsi a je mi fuk jak mne kdo ma li potrebu nazve... jeji pero bych kouril nonstop, jeji semeno je mana nebeska... pro mne. nutno dodat ze ja pod chem... a tudiz o to vic nadrzeny naruzivy, extremnejsi a absolutne bez zabran. Kdo nezkusil nevi. Doporucuji !!!
0
0
0
V Ústí na mne koukala ciganka v zimní bundě nesla igelitky, a byla podezřelá, už tím že měla v létě zimní bundu
0
0
0
Ahojte
0
0
0
Škoda, že je pan knihovník na EkF ženatý :-(
0