Přiznej anonymně!
0
0
Nepřijde mi moc normální, že někteří kolegové studenti jsou schopni přijít na zkoušku ve staře vypadajícím tričku a pofidérní mikině, neříkám, že musí přijít na test zrovna v obleku, ale něco slušnějšího by bylo vhod...FF
0
2
0
Už nevím co mám dělat, hrozně se mi líbíš, přímo jsem ti to i řekla a ty mi o týden později stejně řekneš, že o tebe žádná zájem nemá? Vážně?
0
1
0
Od doby co jsem nastoupila na FI jsem s nikým nespala. Už i kamarádi o mě mají strach. (Mám s kým, aby bylo jasno) Ta fakulta mě prostě ničí.
0
69
1
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
0
63
3
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
1
47
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
23
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
47
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
28
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
2
0
Je pravda, že v Academicu pracujú trestanci z neďalekej väznice?
0
33
3
Doteď nechápu ten obrázek medvěda.
2
40
2
Můj učitel matematiky fotí pánské akty. Slyšel jsem, že to jsou studenti, co nedávali matematiku. Nejde mi matematika. Mám strach.
0
29
1
Jsem Pražačka a studuji v Brně, protože MU je lepší než UK :)
2
2
0
Dobrý den, chci se zeptat na takovou hloupou otázku. Je studentská anketa doopravdy anonymní? Nebo je možné člověka, který komentář napsal, dohledat? Napsala jsem jednomu vyučujícímu velice peprnou kritiku (ale konstruktivní) a on to neunesl a na začátku tohoto semestru měl potřebu půl hodiny před naší třídou velice zaníceně vysvětlovat, jaký je ten člověk, který to psal, kretén. Tak chci vědět, jaká je vlastně možnost že ví, že jsem to byla já. Díky za odpověď :D
0
28
1
Koncentrace hipsterů mezi Joštovou a Grohovou je alarmující. Někdo by s tím měl něco dělat. Třeba otevřít veganské bistro v temném sklepení na Veveří, lapit je a bít do žeber pečenými žebry. S křenem.
2