Přiznej anonymně!
0
0
Studuju pravák na ESF. Není to nějak extrémně těžký (už slyším mediky a právníky jak se ozývají). Nicméně dnes jsem se poprvé za dobu co jsem součástí vzdělávacího systému ČR totálně psychicky zhroutil. Dvacet minut jsem seděl na posteli a brečel jak malej jarda. Nejde jen o školu. Občas je toho prostě v životě moc a nedá se to ukočírovat. Pokud znáte někoho, kdo zažívá podobné stavy, hlavně ho prosím neodsuzujte a podpořte ho. Přijde mi že takových lidí je málo. Přeju všem lidem co nejklidnější zkouškový. Peace
0
1
0
Chodím do školy dřív, abych se stihl před výukou vysrat. PedF
0
70
1
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
0
63
3
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
1
47
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
23
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
1
1
Nejvíc mě baví, jak se tu vztekaj slovenský imigranti. Když se vám tu nelíbí, vraťte se do Maďarska.
0
46
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
2
0
Ten pocit keď si jediný chalan v seminárnej skupine.
0
28
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
33
3
Doteď nechápu ten obrázek medvěda.
2
40
2
Můj učitel matematiky fotí pánské akty. Slyšel jsem, že to jsou studenti, co nedávali matematiku. Nejde mi matematika. Mám strach.
0
29
1
Jsem Pražačka a studuji v Brně, protože MU je lepší než UK :)
2
28
1
Koncentrace hipsterů mezi Joštovou a Grohovou je alarmující. Někdo by s tím měl něco dělat. Třeba otevřít veganské bistro v temném sklepení na Veveří, lapit je a bít do žeber pečenými žebry. S křenem.
2
2
0
Kdo nezůstal v CPS nikdy celou noc až do ranních modliteb muslimských studentů, jako by nestudoval.
0