Přiznej anonymně!
Aktualizovat
2
0
Zajímalo by mně kdy město začne něco dělat s těmi bezdomovci -_- například ti na ul. Heydukova u Kulturního domu.. Dělají bordel a ochomýtají se u dětského koutku Bambulka...
0
1
0
Dominik E. M. Je sexy :3
0
1
0
Měl by se nechat spravit i druhy podchod v mistku smerem na stary autobusák vypada jak z dob komunismu
0
0
0
Osmička jde do piče
0
0
0
Občas sin jen tak strčim lupu do prdele a koukam se jak mam velke hovno
0
0
0
Zuřím, když na eskalátoru na vlakovém nádraží, se lidi stavějí vpravo i vlevo. V tomhle jsme oproti Pražákům zaostalí. Tam totiž platí pravidlo, že kdo nespěchá, staví se vpravo. Levá strana je pro spechající.
0
0
0
Radimovi z Frýdku: Važ si té Ivči nebo ji ztratíš! Ani nevíš kolik kluků o ni stojí, včetně mě. A to jsem tvůj kámoš. Přestaň se s ní hádat a věnuj ji trochu více času, je to úžasná holka.
0
0
0
Jednou jsme v noci vylezli na Frýdu a vypojili vánoční osvětlení.
0
0
0
Máca D. má malé koule.
0
0
0
Honim si nad svoji mamou dela mi to dobře jsem typek normalniho veku coz je 18-24 potom uz jak nemate babu jste skurveny komouši a js honibrk co rad liže prdel tvoji mamy a nosi kšandy v prdeli tvoii stare což o to dylino more gadža sem majitel 3 limuzin a mam vas v pici iluminari kundy stare spinave :) jebu vsechny do prdel at si bilej cernej negr nebo cigan neřika se rom ale cogos pojebany :DDD
0
0
0
Jednou jsem si šel koupit do tesca v Místku suchý chleba
0
0
0
Dick
0
0
0
Kondom Pepino
0
0
0
Kolik lidí ví o legendě známé jako Mařena z Valašských hor ?
0
0
0
Tak se mi zalíbily Legíny na Holkách že jsem si za 1499,- od značky Anarchy Apparel jedny pořídil jsou se Vzorem Mlhoviny a nemůžu si je vynachválit ! Cvičím vnich a dokonce i spím ;-) Holky vy se máte.
0