Přiznej anonymně!
58
2
Zastávky "Vlhká" a "Úzká" musel pojmenovat nějakej úchylák :-D
18
20
0
Celkem dost kluků tu píše, jak nesnáší ty zmalovaný holky s tunou sraček na ksichtě, ale když se snažím malovat se minimálně třeba jen řasenku (a to né že bych o sebe nedbala jen nemám zapotřebí vypadat jako Joker), tak si o mě stejně neopře nikdo ani kolo. Pak když jdu po ulici a vidím ty zmalovaný mařky s pěknejma klukama nebo jak se po nich všichni ohlíží tak jsem trochu v rozpacích...
17
14
3
Nesnáším, když jsou vždy dvojsedadla v MHD a nějakej sobeček si sedne na to krajní aby si za ním k tomu oknu už nikdo nesedl.... To se vám pak stane, že jedete nasračkovaným trolejákem a když si takto sedne 5 sobečků, tak je to pak těžký...
13
19
0
Nechápu význam zastávky Nové Sady... Je asi minutu pešky od Nadraží :D
12
44
10
Líbí se mi Brňačky, nikde totiž není tolik hezkých holek jako v Brně :)
7
24
0
Miluju, když někdo začne pomlouvat nás, Brňáky a já mu napíšu něco v hantecu. z rychlé odpovědi se stane 6 minutové přemýšlení a odpověď :" piš česky.." :DD
11
11
7
Štve mě, když táhnu do šaliny těžký kufr a žádný kluk nepomůže. Že by už takoví kluci vymřeli?
11
15
14
Trollím řidiče tak, že si stoupnu na Pionýrské k přechodu a když zastaví víc aut, tak normálně odejdu pryč, aniž bych přešel... Miluju ty nasraný výrazy řidičů!!
11
48
2
Dnes jsem měl upřímnou radost z toho, jak mírumilovný spoluobčan (rozuměj Rom) dostal pořádně po tlamě od borca, kterýho se rozhodl u Tesca naproti Vaňkovce multikulturně obohatit (rozuměj okrást o cennosti). Ve chvíli, kdy měl ruku v jeho brašně, borec předvedl nepopsatelný chvat a v tu ránu ležel cigoš na zemi :D :D :D ...jen tak dál, takhle se na ně musí...
4
10
1
Přiznávám se, že nechápu některé kluky v Brně. Tímto bych jim chtěla říct, že dávat si ponožky do sandálů je prostě katastrofa. Úplně nejlepší je, když je mají natahlé až pod kolena, to je fakt strašně sexy. Chápu, že někdo ty krátké kotníčkové nemá rád, ale aspoň si ty normální nenatahujte až pod bradu. Myslím, že mluvím za většinu holek.
11
66
0
Když vidím v šalině na skle tu samolepku výměna tohoto okna stojí 5000, máme ho vyměnit? Mám chuť tam dopsat, za to jízdný i pozlatit.
0
17
0
Když sem byl poprvé v Brně v nějaký kavárně poblíž centra a přišel za námi nějakej "Arab" s nabídkou koupi růže za 50 Kč, říkal sem si „...jasně, jak v těch americkejch filmech, dejte sem jednu!”. Jenže.tenhle "Arab" se za 2 roky mýho pobytu v Brně stal mou noční můrou a s velikou radostí bych ho exportoval zpátky na místo, kam patří! Tak vlezlýho člověka svět nepoznal! Je všude!
8
55
9
Vždycky když dojedu do Brna, tak se bojím, abych omylem neřekl slovo metro, abych nedostal do držky.
0
7
2
Dneska odpoledne jsem byla v Olympii v Brně si kupovat oblečení a ve vedlejší kabince se ozývalo vzdychání dvou holek a po chvíli tam mluvili i kluci. Mám tušení, že to byli nejspíš nadržení puberťáci, na které přišlo jaro až teď!
9
22
3
Když jsem večer ve městě, schovám se za auto a čekám až někdo půjde kolem a potom bafnu. Miluju pocit když vidím ten umírající ksicht!!!
6